AKUTRELLID

Makita, Milwaukee, Dewalt, Bosch, AEG jpt akutööriistade akude remont ja renoveerimine. Remondime enamikke tööriistade akusid, näiteks mahtuvuse kaotanud ja muude defektidega. Pakume ka asenduspatareisid akusid.

Elektrilised jalg- ja tõukerattad, tasakaaluliikurid ja muud akudega töötavad transpordivahendid. Valmistame ja renoveerime enamlevinud 36 voldiseid tõukeratta ja scooteri akupanku.

ERIOTSTARBELISED AKUD JA SPETSIAALAKUD

Koostame ka muid erinevaid akupakke vastavalt kliendi soovile. Saame ka olemasolevate seadmete akusid vahetada suurema mahtuvusega elementide vastu. Ühe elemendi pinge on 3.7V millest saab kombineerida erinevaid variante. Enamlevinud on 12V, 14,4V, 18V, 24V ja 36V.

PUNKTKEEVITUS. AKUDE REMONT JA KOOSTAMINE PUNKTKEEVITUSE ABIL

Teil saate tellida patarei koostamise oma etteantud parameetrite järgi. Kasutame patareide koostamiseks nikkelplaate ja punktkeevitust. Parandame ka akutööriistade akusid, sest see on uue aku ostmisest odavam.

Samas aga mõnel juhul võib uue tegemine ka kallimaks osutuda, aga samal ajal ka suureneb mahtuvus. Kasutame ainult kvaliteetseid komponente ja suurema mahtuvusega, mis uutel tehase akudel.