TOROID TRANSFORMAATOR

Toroid tüüpi trafod erinevad sellega, et mähised omavad nö. erilist geomeetrilist asukohat südamiku suhtes mis on erinev klassikalisest silindrilisest mähkimismeetodist. Sel moel me saavutame ideaalse, ühesuguse takistuse ja induktiivsusega trafo, mida saab kasutada balanseeritud skeemides. Sellist konstruktsiooni kasutati varem tavaliselt ainult stuudioaparatuuris ja ka militaarseadmetes.

Sellisel moel koostatud mähised südamikul indutseerivad sarnased diskreetsed väljad, mis koos moodustavad ühesugused magnetväljad, mille abil omakorda saavutatakse vähimad helisignaalide moonutused.

Meie trafode mähistevahelised mahtuvused on viidud miinimumi lähedale, mille tulemusena laieneb edastatavate leineaarsete signaalid diapasoon just kõrgematel sagedustel. Meil on selleks ka oma tehnoloogia, kuidas varjestada konstruktsiooni osasid ja kuidas saavutada sellised parameetrid, mis pole klassikalise transformaatori puhul võimalikud.

Meie transformaatoreid saab kasutada kõrgema klassi võimendites, stuudioaparatuuris ja mujal kvaliteetsetes seadmetes. Meie poolt valmistatavad transformaatorid on võimenditele vahemikus 25W, 50W, 100W ja 400W kanali kohta.